Lankytojai

3846680
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
400
4117
17488

2 proc parama

mok pazymejimas

Stažuotė Airijoje

Mokyklos etikos mokytoja ekspertė Ala Beliajeva dalyvavo trumpalaikėje stažuotėje Airijoje. Čia ji su 10 mokytojais iš Lietuvos aplankė ir susipažino su septinių institucijų veikla. Airijos švietimo departamento pareigūnai pasakojo apie vykdomą švietimo reformą, turinio atnaujinimą, mokyklų valdymą ir ypatumus, įtraukiojo ugdymo ypatumus,  „STEM and the Art” švietimo sistemą bei programą „Kūrybiška Airija“.
Mokytojų kompetencijų tobulinimo tarnyboje (PDST) sužinojome apie mokytojams teikiamą nemokamą paramą ir pagalbą.
Mokykloje „Coláiste Bride“ mokosi daug skirtingų tautybių ir religinių konfesijų mergaičių.

Stebint administracijos, mokytojų ir mokinių bendravimą, įstaigos patalpų apipavidalinimą galima sutikti su  direktores žodžiais dėl puikaus mikroklimato mokykloje.
Drumcondra Education Centre (švietimo paramos centras) atsakingas už mokytojų profesinį tobulėjimą, pokyčius mokyme ir įsivertinime. Centro darbuotojai vykdo „Pagrindinio ugdymo“ („Junior Cycle“) proceso priežiūrą ir teikia paramą mokykloms.

Šv. Vincento vidurinėje berniukų mokykloje  (St. Vincent's Secondary School) siekiama suteikti kokybišką katalikišką švietimą visiems mokiniams, skatinti jų lyderystę, puoselėti bendruomeniškumą ir gerbti įvairovę. Aktyvi mokinių taryba skatina visus įsijungti į mokyklos gyvenimą.
Pobalscoil Neasáin, School - mišri atvira mokykla, kurioje pamokų metu tikslingai ugdomos mokinių kompetencijos.

Muziejuje Chester Beatty mokiniams organizuojamos pamokos-edukacijos, kurių metu mokiniai atlieka parengtas užduotis. Čia sukaupta daug išteklių apie pasaulio kultūras. Tai ne tik kultūros, bet ir tolerancijos mokykla.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos