Lankytojai

3846627
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
347
4064
17435

2 proc parama

mok pazymejimas

Vakaronė „Diena, kai gimė Lietuva“

2023-02-08 Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 5–10 klasių mokiniai su tėveliais buvo pakviesti į etnokultūrinę vakaronę „Diena, kai gimė Lietuva“, skirtą Vasario 16-ajai.
Liaudiškos muzikos kapela „Radvija“ puikiai nuteikė gerai lietuviškai vakaronei, išjudino visus, esančius salėje.
Renginio vedėjos – baba (etnografinės Lietuvos įvaizdis (mokyt. D. Juodžbalienė)) ir šiuolaikinė Lietuva (mokyt. J. Laurutienė) kartu su muzikos mokytoju A. Miškiniu pasistengė, kad kiekvienas, atėjęs į vakaronę, švęstų Lietuvos gimtadienį linksmai ir nuotaikingai.

Klasių komandos išbandė savo jėgas įvairiose rungtyse: ir skuto bulves, ir bėgo su medinėmis klumpėmis, ir „šliaužė“, ir turėjo atsakyti į pateiktus klausimus.
Geriausiai pasirodė šios komandos: I vieta – 7a klasė , II vieta – 5b klasė ir 9–10 kl. , III vieta – 8b klasė.
Buvo daug dainų ir liaudiškų šokių, kurių mokė mokytoja Vilma Andriušaitienė su savo auklėtiniais, 8c klasės mokiniais. Mokiniai, tėveliai, mokytojai šoko, trypė ir braukė prakaitą. O kas įdomiausia, visi prašė dar ir pakartoti!
Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenė trankiai atšventė Lietuvos gimtadienį!

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos