Lankytojai

3846580
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
300
4017
17388

2 proc parama

mok pazymejimas

Integruotų veiklų savaitė „Kai barsukas verčiasi ant šono... Pusiaužiemis”

1a ir 3b klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų I. Svinkūnienės bei M. Matonienės, integruotų veiklų savaitėje „Kai barsukas verčiasi ant šono... Pusiaužiemis”, vykdė įvairiausias veiklas.
Vaikai, pasidabinę Pusiaužiemio karūnomis, skaitė knygeles apie miško gyventojus, gamino barsukus bei kitus žvėrelius, siautė pižamų popietėje, netgi šoko „Žvėrių letkį”.
Trečiokai – „meškutė ir ežiukas” skubėjo pirmokams perskaityti barsuko laišką, kuriame barsukas pateikė įvairiausių užduočių bei įdomiausios informacijos apie save ir Pusiaužiemio tradicijas. O veiklų savaitę vainikavo bendra pirmokų ir trečiokų viktorina bei kelionė į miesto parką, kuriame vaikai paliko dovanėlių paukšteliams.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos