Lankytojai

3770865
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
108
5584
2822

2 proc parama

mok pazymejimas

Prasminga STEAM veikla mokyklos laboratorijoje

Po žiemos atostogų mokyklos laboratorijoje vėl užvirė STEAM veiklos. Vadovaujami fizikos mokytojos V. Andriušaitienės ir savo klasių mokytojų, visi PUG, specialiųjų ir pradinių klasių mokiniai gamino sausainius paukšteliams.
Užsiėmimų metu vaikai išsiaiškino, iš kokių sėklų daromi sausainiai, gamino želatinos klijus, formavo sausainius. Vyresnieji mokėsi teisingai sverti, pamatuoti reikiamą vandens kiekį, prisiminė medžiagų būsenas, stebėjo jų virsmus. Darbelių pamokų metu baigė ruošti sausainius pakabinimui. Pervėrę juos juostelėmis, pakabino ant medžių šakų mokyklos kieme. Ir mažam, ir dideliam smagu, kai veikla, kurią vykdai, yra prasminga, o patirtos emocijos, įgytos žinios ir įgūdžiai tokios veiklos metu išlieka ilgam.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos