Lankytojai

3846684
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
404
4121
17492

2 proc parama

mok pazymejimas

Kalėdinė mugė mokykloje

Na, kad jau didysis šventinis šurmulys aprimo, patys kiek pailsėjome, galime pasidalinti paskutinių priešatostoginių dienų įvykiais.
Niekam ne paslaptis, kad dauguma iš mūsų patiria malonumą dovanoti ir gauti dovanas. Šis laikotarpis yra gausus įvairiausių veiklų, užsiėmimų bei malonių rūpesčių. Gruodžio 21 dieną, skambant Kalėdinei muzikai, jau nuo pat ryto Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai itin užsidegę ir azartiški aktyviai būrėsi į Kalėdines muges. Visoje mokykloje tvyrojo ypatinga, džiugi prieššventinė nuotaika.

5-10 klasių mokiniai kiekvienos pertraukos metu stebino ir džiugino visą bendruomenę savo rankomis gamintais skanėstais ir įvairiais rankdarbiais.
Mugės tikslo būta labai prasmingo - dalyviai laisva valia aukojo lėšas šventinėms vaišėms beglobiams gyvūnams.
Skatinkime verslumą, kūrybingumą ir gerumą vaikų širdyse!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos