Lankytojai

3770953
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
196
5672
2910

2 proc parama

mok pazymejimas

Edukacija ir šventinės pramogos Vilniuje

Gruodžio 19 dieną 8b klasės mokiniai išvyko į Vilnių. Kartu su auklėtoja Aušra Mackevičiene bei rusų kalbos mokytoja Larisa Zabenina dalyvavo edukacijoje „Triukšmo įgarsinimas kino filmuose“, kurią pravedė garsus kino pasaulio žmogus Vidmantas Kazlauskas. Mokiniams buvo pristatyti keli dokumentiniai ir animaciniai filmai, parodyta, kaip juose „sukurtas“ triukšmas. Ant scenos sudėti įvairūs daiktai, kuriais išgaunami reikalingi garsai: smėlis, krakmolo maišeliai, įvairūs prietaisai. Mokiniai dalyvavo triukšmo kūrimo procese, jiems buvo paskirti vaidmenys. Vieni garsai buvo reikalingi dokumentiniame filme, visai kiti animaciniame filmuke.

Aštuntokams laikas edukacijoje neprailgo .Suskirstyti į dvi komandas, vieni keitė kitus ir susikaupę stengėsi pataikyti į herojų judesius, kelti atitinkamus garsus.
Paskui iš kino muziejaus, kur vyko edukacija, pėstute patraukė prie šventinės ,jubiliejinės sostinės eglės. Parvažiuojant, jau sutemus, dar aplankyta Panevėžio eglė, kuri paliko didesnį įspūdį, kadangi jau žibėjo uždegtos girliandos.
Mokiniai ir mokytojos dėkoja mokyklos administracijai už suteiktą progą vieną šventinės savaitės dieną praleisti netradiciškai ir įdomiai, linksmai.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos