Lankytojai

3770987
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
230
5706
2944

2 proc parama

mok pazymejimas

Kalėdinis krepšinio 3X3 turnyras

Artėjančios šventės vėl sukvietė mokyklos bendruomenės krepšinio gerbėjus į tradicinį Kalėdinį 3X3 turnyrą. Jame norą dalyvauti išreiškė net 8-ios komandos, pirmą kartą dalyvavo mergaičių komanda „Perlas“ (Aida, Rasa ir Ema), rungėsi vaikinų komandos: „Dream Team“ (7b kl.), „Juodukai“, „Velniai“, „Buvę mokiniai“, dvi tėvelių komandos – „Karūnos“ ir „Braškės“ bei mokytojų komanda (Joana, Laisvūnas, Vitalijus, Karolis). Mokytojų komandai pagelbėjo buvęs mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas.

Renginio dalyvius pasveikino pavaduotoja Daiva Sedelskienė, palinkėjusi smagių varžytuvių ir gražių ateinančių švenčių. Susirinko gausus būrys sirgalių.
Vyko atkaklios rungtynės, kol paaiškėjo mažojo ir didžiojo finalų dalyviai. Dėl trečios vietos kovėsi mokytojų komanda „Bitinas“ ir tėvelių „Karūnos“, kuri ir laimėjo trečią vietą. Didžiajame finale antri liko „Buvę mokiniai“, o nugalėjo aukšta tėvelių komanda „Braškės“.
Turnyro metu vyko baudų metimo varžybos. Čia jėgas išbandė 17 dalyvių. Trys lyderiai sumetė po 8 baudas, todėl prireikė kelių etapų, po kurių paaiškėjo, kad trečias liko Nedas Urbelis, antras- Vitalijus Kuranda, o nugalėjo tėvelis Audrius Steponavičius.
Visi prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais. Turnyrui teisėjavo fizinio ugdymo mokytojai Jurgita, Jolanta ir Karolis.
Renginio aptarimas vyko prie arbatėlės. Organizatoriai dėkoja visiems už dalyvavimą sporto šventėje ir linki jaukių, smagių Kalėdų.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos