Lankytojai

3770956
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
199
5675
2913

2 proc parama

mok pazymejimas

Naktinė pažintis su Tytuvėnų vienuolynu

Tamsoje palinkę kryžių ir šventųjų skulptūrų šešėliai, virpanti žvakių šviesa žibintuose, tolumoje šmėžuojantys vienuolių siluetai, nuostabūs giedamos psalmės garsai , užpildantys šaltos bažnyčios skliautus.… Visa tai patyrė klubo „Legenda“ nariai, kurie lapkričio 24 -os vakarą kartu su istorijos mokytoja Laima Škėmiene lankėsi Tytuvėnų bažnyčioje ir vienuolyne.
Mokiniai dalyvavo įspūdingoje edukacijoje „Naktinis pasivaikščiojimas po vienuolyną“. Edukacijos metu daugiau nei valandą reikėjo laikytis visiškos tylos ir užmiršti apie telefonus. Baimės ir nejaukumo jausmą šildė jaučiamas draugo petys ir įdomus vienuolyno prižiūrėtojos pasakojimas apie vienuolių gyvenimą.

Po nelengvos kelionės laiku nuo XVI amžiaus iki šių laikų, mokinių laukė maloni staigmena – vienuoliška arbatėlė vienuolyno rūsyje.Čia buvo aptarti įspūdžiai, numatytos gairės naujoms kelionėms.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos