Lankytojai

3846567
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
287
4004
17375

2 proc parama

mok pazymejimas

6–8 klasių mokinių išvyka į spektaklį „Kalėdų giesmė“

Šiandien 6–8 klasių gražiniečiai pirmieji pajuto kalėdų dvasią Vilniaus universiteto Teatro salėje, mat žiūrėjo American drama group pastatytą spektaklį „Kalėdų giesmė" pagal to paties pavadinimo Čarlzo Dikenso novelę.
Tačiau tai dar ne viskas: prieš spektaklį dar apsilankėme Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, kur mokytojos Dalia Tamošiūnienė ir Audronė Dailidonienė supažindino mokinius su anglų rašytojo Čarlzo Dikenso asmenybe ir jo kūryba. Kokios Kalėdos be siurprizų? Atvykę ankstyvą rytmetį užtikome „Ryto suktinio“ laidos vedėją ponią Zitą Kelmickaitę, kuri nuoširdžiai skyrė laiko ir papasakojo apie laidos kūrimą ir filmavimo ypatumus. Gyva, iškalbinga, energinga – tikra laidos siela!

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos