Lankytojai

3846566
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
286
4003
17374

2 proc parama

mok pazymejimas

Mokyklos 45-ių metų jubiliejaus renginiai

Lapkričio 11 dieną iškilmingai paminėtas Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 45-ių metų jubiliejus. 
Mokyklos gimtadienį gražiniečiai šventė visą savaitę. Netrūko renginių, susitikimų, gerų emocijų. Į mokytojų senjorų susitikimą atvyko nuo mokyklos įkūrimo ilgus metus čia dirbę pedagogai Nijolė Masiulienė, Janina Ragauskienė, Donatas ir Jadvyga Kurmanskiai, Birutė Veršnickienė, Marfa Škeliova,ilgametis mokyklos direktorius Alfredas Krikštanas, direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Henrikas Rudauskas, mokytojos Romualda Pozniakovaitė, Leonida Savickienė, Vitalija Poškienė, Elena Stančikienė,

Valerija Jurgauskienė, Dijana Skvarnavičienė, Vera Jasinskaja, socialinė pedagogė Virginija Čerkasienė.

Senjorams buvo ekskursija po mokyklą, kur atsirado naujų modernių erdvių, išmaniųjų dalykų, apie kuriuos pasakojo mokyklos direktorius Egidijus Dailidonis, taip pat vyko ir gamtos mokslų edukacija mokyklos laboratorijoje. Nauji jausmai, įgytos patirtys aptartos prie šventinio stalo kartu su dar dirbančiais kolegomis.

Kūno kultūros mokytojai Jurgita Martyšovienė, Jolanta Burneikienė ir Karolis Balsys tęsė seną tradiciją ir organizavo „Linksmųjų estafečių“ varžybas, kur varžėsi mokinių, mokytojų ir tėvelių komandos. Šias varžybas laimėjo vyriška tėvelių komanda, antra liko mokytojų komanda, treti – mokiniai. Sportininkai apdovanoti diplomais, medaliais, proginiais kalendoriais.
Į susitikimus su mokiniais atvyko ir buvę mokiniai, kur sėkmės pamokose dalinosi savo įspūdžiais apie mokyklą, įvairiomis patirtimis ir gyvenimiškomis istorijomis. Buvo ir ūkininkų, ir šachmatininkų, ir gaisrininkų, ir sportininkų, ir fotografų, ir..... Paprastais, kasdieniais gyvenimiškais pavyzdžiais, savo patirtimi buvę mokiniai gražiniečiams įrodė, kad, ko išmoksi, ant pečių nenešiosi.
Jubiliejinę savaitę vainikavo šventinis minėjimas – koncertas, kuris vyko Kultūros centro didžiojoje salėje. Mokyklą gimtadienio proga sveikino LR Seimo narys Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas ir kiti savivaldybės atstovai, miesto ir rajono mokyklų vadovai. Gerą nuotaiką ir koncertą dovanojo Laura Remeikienė ir „Lauros studija“ iš Šiaulių.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos