Lankytojai

3846548
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
268
3985
17356

2 proc parama

mok pazymejimas

Sveikiname mokytojas!

Geografijos mokytoja ekspertė Salvinija Vaičiūnienė sulaukė dėmesio iš Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės. Mokytojai įteiktas Padėkos raštas už respublikinės 7-8 klasių mokinių geografijos olimpiados nugalėtojo paruošimą.
Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras jau ketvirti metai organizuoja konkursą „Sveikiausias pedagogas“, kurio tikslas – formuoti teigiamą požiūrį į sveiką gyvenseną, skatinant rajono ugdymo įstaigų pedagogus savo pavyzdžiu skleisti sveiko gyvenimo būdo idėjas ugdytiniams, išrinkti ir apdovanoti skatinamaisiais prizais pasiūlytus mokyklų bendruomenių kandidatus. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras konkurso „Sveikiausias pedagogas 2022“ nugalėtoja išrinko ir apdovanojo mūsų mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją metodininkę, Radviliškio moterų veteranių krepšinio komandos „Šeduvos malūnas“ kapitonę, šiaurietiško ėjimo entuziastę Joaną Laurutienę.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos