Lankytojai

3846647
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
367
4084
17455

2 proc parama

mok pazymejimas

Jubiliejinės „Linksmosios estafetės“

Po ilgos pertraukos fizinio ugdymo mokytojai tęsia seną tradiciją. Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 45-tojo jubiliejaus proga lapkričio devintą dieną buvo surengtos ,,Linksmųjų estafečių" varžybos. Visus dalyvius sveikino mokyklos direktorius Egidijus Dailidonis ir palinkėjo sėkmės varžytuvėse. Fizinio ugdymo mokytojai Jurgita Martyšovienė, Jolanta Burneikienė ir Karolis Balsys sukvietė rungtis moksleivių tėvelių, mokytojų ir mokinių komandas. Kiekvienoje komandoje buvo po dvylika dalyvių, kurie turėjo įveikti įvairias rungtis. Susirinko gausus būrys sirgalių. Moksleiviai sirgo už savo mokytojus, tėvelius ir draugus. Virė atkakli kova tarp komandų.

Šias varžytuves laimėjo vyriška tėvelių komanda, antra liko mokytojų komanda, kur dominavo moterys, ir treti liko moksleiviai, kurios sudėtyje buvo ir mokinių iš pradinių klasių. Pasibaigus varžyboms, mokyklos direktorius dalyvius apdovanojo medaliais, diplomais, proginiais kalendoriais. Visi buvo pakviesti aptarti renginį prie arbatos puodelio. Renginio organizatoriai dėkoja visiems dalyviams ir linki sėkmės kituose startuose.

link_est__4.jpg

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos