Lankytojai

3846682
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
402
4119
17490

2 proc parama

mok pazymejimas

Finišavo projektas „Olimpinis mėnuo 2022“

4a klasės mokiniai su klasės mokytoja Rasa Jasiuliene ir fizinio ugdymo mokytoja Jurgita Martyšoviene sėkmingai užbaigė respublikinį projektą „Olimpinis mėnuo 2022“.
Pastaruoju metu vis dažniau kalbame ne tik apie fizinio aktyvumo svarbą, bet ir fizinio raštingumo poreikį. Siekdami būti fiziškai aktyvūs, su vaikais kasdien darėme aktyvias mankštos pertraukėles. Visuomenės sveikatos specialistė Gražina Žiaunienė supažindino vaikus su sveikos gyvensenos principais. Sveiko maisto savaitės metu vaikai kalbėjo apie sveikų pusryčių naudą, rengė pristatymus ir jais pasidalino su kitų klasių mokiniais.


Tikimės, kad vaikai išmoko sveikos mitybos paslapčių, gavo patarimų, kaip nusiraminti ir palaikyti gerą savo emocinę sveikatą, pozityviai mąstyti ir kaip kokybiškai ilsėtis.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos