Lankytojai

3846696
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
416
4133
17504

2 proc parama

mok pazymejimas

Popietė „Pabūkime ir pasidžiaukime kartu“

Buvusių mokytojų nebūna… Tuo įsitikinome lapkričio 7 dieną susitikę su mokytojais, kurie prieš 45 metus buvusią Radviliškio 5-ją vidurinę, vėliau Gražinos vidurinę, o dabar Gražinos pagrindinę mokyklą kūrė nuo suolų ir spintų kabinetuose statymo iki šiuolaikiškos, modernios mokyklos.
Į mokytojų senjorų susitikimą atvyko nuo mokyklos įkūrimo ilgus metus čia dirbę pedagogai Nijolė Masiulienė, Janina Ragauskienė, Donatas ir Jadvyga Kurmanskiai, Birutė Veršnickienė, Marfa Škeliova.

Savo atvykimu nudžiugino antrasis mokyklos direktorius Alfredas Krikštanas, ilgametis direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Henrikas Rudauskas, mokytojos Romualda Pozniakovaitė, Leonida Savickienė, Vitalija Poškienė, Elena Stančikienė, Dijana Skvarnavičienė, Valerija Jurgauskienė, Vera Jasinskaja, socialinė pedagogė Virginija Čerkasienė. Ką čia slėpti, džiugu, kad mūsų kolegos senjorai gražiai atrodo, geros nuotaikos, žingeidūs ir … vis dar pasiilgę mokyklos.
O mokykla jau kitokia, per paskutinius dvejus metus gerokai pasikeitusi ir išoriškai, ir viduje. Šie pokyčiai nulėmė, kad ir susitikimas su senjorais buvo kitoks. Buvo savotiška ekskursija po mokyklą, kur atsirado naujų modernių erdvių, išmaniųjų dalykų, apie kuriuos senjorai buvo tik girdėję, o mokyklos direktorius Egidijus Dailidonis visa tai pademonstravo išmaniojoje klasėje, mokyklos kino salėje. Daug emocijų senjorams kilo mokyklos laboratorijoje, kur mokytojos Vilma Andriušaitienė ir Gina Jacynienė pravedė gamtos mokslų edukaciją.

Naujos jausmai, patirtys aptartos prie šventinio stalo kartu su dar dirbančiais mokykloje mokytojais, dalis kurių buvo mūsų gerbiamų senjorų mokiniai. Šį renginį vedė buvusi šios mokyklos I laidos abiturientė, dabar ilgametė istorijos mokytoja Laima Škėmienė.
Senjorai nuoširdžiai padėkojo susitikimo organizatoriams, mokyklos direktoriui už smagų pabuvimą kartu. Labiausiai įstrigo buvusios direktoriaus pavaduotojos ugdymui J. Ragauskienės žodžiai: „Gerai, kad mokykloje yra daug naujovių, bet tai yra materialūs dalykai. Svarbiausia vertybė mokykloje yra žmonės ir geri santykiai.“
Dėkojame, kad buvote, kad esate, kad nepamiršote, kaip šildyti žmonių širdis.

pop_seen__16.jpg pop_seen__4.jpg
pop_seen__13.jpg pop_seen__15.jpg
pop_seen__17.jpg

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos