Lankytojai

3846572
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
292
4009
17380

2 proc parama

mok pazymejimas

Šiurpnakčio fiesta

Baisiai linksma, baisiai įdomu, baisiai azartiška – tokie atsiliepimai pasiekė užsienio kalbų mokytojų komandą. Jos organizavo varžytuves „Šiurpnakčio fiesta“ 5–10 klasių mokiniams. Pirmiausiai varžėsi 5a, 5b, 6a ir 6b klasių moksleiviai, čia nugalėjo 6b klasės mokinių komanda „Devil‘s children“. Po to susirungė 7a, 7b, 8a ir 8b komandos, kur nenugalimi buvo 8b klasės komanda „Moliai šaunuoliai“. O paskutiniai savo jėgas išbandė 8c, 9a, 9b ir 10 klasių komandos – patys vyriausi „Skeletonai“ nenorėjo niekam nusileisti ir užėmė garbingą pirmą vietą.

Komandoms buvo parengtos 6 užduotys: atspėti moliūgo svorį, išbandyti rankos taiklumą metant žiedą ant raganiškos kepurės, perduoti komandos draugams moliūgą neliečiant jo rankomis, nuskristi ant šluotos prie molberto ir nupiešti raganą, numegzti voratinklį, pernešti balioną su kiaurasamčiu.
Koks Helovynas be kaukių! Dovanų gavo baisiausių, tikroviškiausių, kūrybiškiausių, originaliausių ir šmaikščiausių kaukių savininkai.
To nebūtų įvykę be šaunių vedėjų Austėjos ir Mantės bei pagalbininkų – Gintaro, Evano, Ryčio, Gabrielės ir Ievos.
Pradinių klasių mokinius ir priešmokyklinio ugdymo mokinius aplankė 5a ir 6b klasių mokiniai. Jie parengė trumpą pristatymą apie Helovyną, viktoriną ketvirtokams bei dainą „I love Halloween“ jaunesnių klasių mokiniams.
Užsienio kalbų mokytojos nuoširdžiai dėkoja visų klasių mokiniams ir jų mokytojams, atnešusiems nuostabiai baisius moliūgus ir kūrusiems Helovino dvasią mokykloje. Nuoširdi padėka technologijų mokytojoms Olesiai ir Vigilijai bei 9–10 klasių mokiniams už pagalbą puošiant mokyklos erdves.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos