Lankytojai

3846701
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
421
4138
17509

2 proc parama

mok pazymejimas

Judriosios pertraukos idėja „Apibėk mokyklą“

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, remdamasis Škotijos patirtimi ir palaikydamas „Judriosios pertraukos“ idėjas, inicijavo akciją „Apibėk mokyklą“ ir kvietė joje dalyvauti visus klasių mokinius ir mokytojus, bei kitus mokyklų darbuotojus. Akcija pradėjo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai. Jų pavyzdžiu su dideliu entuziazmu pasekė ir patys mažiausieji PU ir specialiųjų lavinimo klasių mokiniai.
Akcijos „Apibėk mokyklą“ tikslas – nepriklausomai nuo vaikų asmeninių ar fizinių galimybių paskatinti visus vaikus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą, nes vaikai pabuvę lauke atsipalaiduoja, geriau jaučiasi.

Pastebėjome, kad daugeliui labai patinka bėgioti. Į grupes ir klases jie sugrįžta žvalesni, linksmesni, darbingesni, atidesni ir aktyvesni. Tikimės, kad bėgiosime ne tik dalyvaudami akcijose, bet fizinis aktyvumas taps mūsų kasdieniniu įpročiu.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos