Lankytojai

3771029
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
272
5748
2986

2 proc parama

mok pazymejimas

Atvira integruota matematikos-fizinio ugdymo pamoka

Rugsėjo 28 dieną 7b klasėje vyko atvira integruota matematikos-fizinio ugdymo pamoka „Trumpųjų nuotolių bėgimo laiko vidurkis, mediana ir moda“. Tikslas – matematikos žinias ir gebėjimus taikyti praktiškai.
Mokiniai, atlikę apšilimo pratimus ir nubėgę 20 metrų atstumą, dirbdami grupėse, apskaičiavo mergaičių ir berniukų bėgimo laiko vidurkį, medianą ir modą, palygino gautus rezultatus, diskutavo, kas turi įtakos sportiniams rezultatams.
Pamokoje mokiniai ugdė pažinimo, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos bei komunikavimo kompetencijas. Netradicinės integruotos pamokos patrauklios ir įdomios smalsiems ir žingeidiems mokiniams, o mokymasis veikloje, tai vienas geriausių mokymosi būdų, nes įtraukia kiekvieną mokinį.

Pamoką vedė matematikos mokytoja Daiva Kareckaitė ir fizinio ugdymo mokytoja Jurgita Martyšovienė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos