Lankytojai

3846650
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
370
4087
17458

2 proc parama

mok pazymejimas

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“

Rugsėjo 13 d. Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 2a, 4a ir 4b klasių mokiniai dalyvavo Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ veiklose.

Kaip gaminami sintetiniai ikrai? Praktinio užsiėmimo metu ketvirtokai turėjo galimybę išmokti iš sulčių gaminti sintetinius ikrus, kuriuos paskui patys ir ragavo.

Ką pamatytumėte, jei po mikroskopo lęšiu padėtume telefoną ir pažvelgtume į baltą jo ekraną? Antrokai prisiminė vaivorykštės spalvas ir pasigamino spalvotus sukučius bei išsiaiškino, kodėl, sukantis spalvų vilkeliui, spalvos susilieja ir matoma tik balta spalva.

Mokiniams tai buvo įdomi ir nauja patirtis, sukėlusi didelį pažinimo džiaugsmą. Veiklas pravedė Šiaulių Didžvario gimnazijos pedagogės Virginija Savickaitė ir Rima Valčiukienė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos