Lankytojai

3768361
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
318
3080
318

2 proc parama

mok pazymejimas

Rugsėjo 1-osios šventė!

Vasara užaugo. Užaugo ir nebesigėdijo rudeniu pavadinta, tačiau, kaip tikra moteris, pirmiausiai pasipuošė šventei – mokslo ir žinių dienai.

Pasipuošė ir į mokyklos kiemą susirinkę mokinukai, tėveliai, seneliai, mokytojai ir svečiai.

Pasitikti šių metų mokyklos šeimininkai – dešimtokai, aplodismentais drąsinti pirmokai, sveikinta ir sveikinasi, muzika, kiek pasiutusi nuotaika ir energija – geras užtaisas mokslo metų pradžiai!

O tuomet - į klases ar į aktų salę, kur pirmokus, jų tėvelius ir mokytojus sveikino dešimtokai.

O pirmokų - gausybių gausybė! Smagūs, judrūs, žingeidūs –net trys klasės! Kad juos lengviau būtų pažinti, kiekviena klasė išsitraukė po raidę. 1A – mokytojos Ingos Svinkūnienės klasė, 1b – mokytojos Rūtos Špakauskaitės klasė ir 1c – mokytojos Audronės Nėjienės.

Mokytojos aiškios, klasės aiškios, bet iki tikro pirmoko, tikro bendruomenės nario statuso šio to trūko. Pirmokai prisiekė tapti tikrais ,,gražinukais", o dešimtokai jiems padėjo. Muzikos mokytojas Artūras visiems pravedė muzikinę mankštą ir pirmokai linksmai nugužėjo į savo klases, į pačią pirmą savo gyvenime, į pačią tikriausią pamoką.

Na, o kol mažieji jaukinosi mokinio vaidmenį, jų tėveliams paskaitą apie vedė psichologė E. Margienė: juk būti pirmoko tėčiu ar mama - irgi ne menkas iššūkis.

O rytoj... Rytoj jau tikras ruduo: pareigingas, atsakingas, spalvotas ir kasmet vis kitoks. Kaip ir visi mokslo metai.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos