Lankytojai

3770997
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
240
5716
2954

2 proc parama

mok pazymejimas

Popietė-susitikimas – užklasinio skaitymo pamoka

Jau treti metai lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Aušra Mackevičienė per penktokų užklasinio skaitymo pamokas pakviečia Vaižganto progimnazijos mokinius ir jų lietuvių kalbos mokytoją metodininkę Daivą Mikšienę. Šiems susitikimams mielai pritaria mokyklos bibliotekininkės. Pamokos vyksta mokyklos bibliotekoje.

5a klasės mokiniai savo perskaitytas knygas galėjo pristatyti įvairiai. Vieni apipavidalino dėžutes, kiti kūrė iliustracijas-kadruotes, treti piešė tris iliustracijas, ketvirti rašė laiškus knygų personažui. Svečiai iš Vaižganto be perskaitytų knygų pristatymo dar papasakojo apie Mažosios Lietuvos rašytoją Ievą Simonaitytę, kuriai šiais metais sueina 125 metai.

Mokyklos bibliotekos vedėja Eglė Ryšytė pristatė knygos parodėlę, skirtą Ievai Simonaitytei, ir papasakojo apie „keistas“ bibliotekos knygas, kurios sudomino penktokus ir svečius.

Ši pamoka netradicinėje erdvėje buvo tikrai netradicinė, nes mokiniai pasidalijo savo kūrybiniais darbais, pasikalbėjo, pabendravo ir kupini gerų emocijų skaitys knygas vasarą, per atostogas.Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos