Lankytojai

3770989
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
232
5708
2946

2 proc parama

mok pazymejimas

Renginys „Atgal į mokyklą“

Birželio 8 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje sulaukėme Lietuvos Respublikos Seimo nario A. Čepononio, Radviliškio rajono savivaldybės mero V. Simelio, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vedėjo L. Vaičiūno bei kitų garbingų svečių. Jiems buvo pristatyta mokyklos išmanioji klasė ir laisvalaikio erdvė.

Pirmiausiai svečiai buvo pakviesti į pamoką, kurią vedė mokyklos mokiniai. Sėkmingai įveikus viktoriną, buvo pristatytas 3D spausdintuvas, kuriuo kiekvienas dalyvis galėjo pats susiprojektuoti ir pasigaminti raktų pakabuką su savo vardu.

Po pamokos svečiai galėjo apžiūrėti ir pasidžiaugti naująja laisvalaikio erdve, kurioje įkurta poilsio ir tylos zona, žaidimų erdvė, moderni virtuvė bei kino salė. Naujos, erdvios, jaukios patalpos – didelis pokytis mokyklos bendruomenei, juk aplinka, kurioje mokiniai leidžia laiką, daro įtaką jų nuotaikai, norui mokytis, tobulėti. Todėl šių erdvių įkūrimas – investicija į vaikų gerovę, geresnę savijautą ir žingsnis pirmyn.

Dėkojame už linkėjimus ir gražius žodžius, kuriuos išgirdome iš garbingų svečių. Tikime, kad naujose erdvėse norėsis mokytis, žaisti ar tiesiog smagiai leisti laiką kiekvienam Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniui.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos