Lankytojai

3771090
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
333
5809
3047

2 proc parama

mok pazymejimas

Rajono mokyklų 4 klasių mokinių anglų kalbos varžytuvės „Words Have Power“ („Žodžių galia“)

Šiandien mūsų mokykloje vyko varžytuvės, ir ne bet kokios, o Radviliškio rajono mokyklų 4 klasių mokinių anglų kalbos varžytuvės „Words Have Power“ („Žodžių galia“). Varžėsi keturios komandos: Šeduvos gimnazijos „Sunflowers“, Vaižganto progimnazijos „Teen Titans“, V. Kudirkos progimnazijos „Give Me Five“ ir mūsų mokyklos ketvirtokų komanda „Kings of Fun“. Visos komandos smagiai prisistatė, o tuomet jau prasidėjo „protų mūšis“: teko iššifruoti kodus, įgarsinti trumpą animacinį filmą, išnarplioti susipainiojusias istorijas ir net iškramtyti raidę.

 

Susumavus visus rezultatus, paaiškėjo, kad varžytuvėse geriausiai sekėsi komandai „Give Me Five“ iš V.Kudirkos progimnazijos. Dėkojame visiems dalyviams už puikias emocijas ir tikimės susitikti kitais metais. 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos