Lankytojai

3771091
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
334
5810
3048

2 proc parama

mok pazymejimas

„Profesijų svarstyklės“ – diena RTVM centre

Dažnai vaikų klausiama: kuo norėsi būti, kokią profesiją pasirinksi, kokia profesija tave domina? Nežino vaikai kaip atsakyti į tokius klausimus, nes dažnas neturi supratimo, kuo tos profesijos įdomios, ko reikia mokytis, kur ir ką teks dirbti.

Gegužės 20 dieną beveik 90 mūsų mokyklos mokinių vyko į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą. Ten mokiniai dalyvavo renginyje „Profesijų svarstyklės“, kuriame, vykdydami veiklas, susipažino su įvairiomis profesijomis, kurių mokosi šios mokyklos moksleiviai. Per veiklas mūsų mokiniai suprato, koks didelis profesijų pasirinkimas, kaip svarbu pasirinkti tokią profesiją, kuri būtų ir įdomi, ir paklausi darbo rinkoje.

RTVM centre sutikome ir buvusių Gražinos pagrindinės mokyklos mokinių, kurie sakė, kad šioje mokykloje jiems mokytis patinka, kad yra įvairios popamokinės veiklos, geros mokymosi ir poilsio sąlygos. Tuo galėjo įsitikinti ir į svečius atėję mūsų mokiniai.

Renginio pabaigoje vyko praktinių veiklų aptarimas, geriausiai atlikę užduotis mokiniai buvo apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis. Svarbiausia, kad dalis mokinių pakeitė nuomonę apie profesinį ugdymą, profesines mokyklas į gerą pusę.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos