Lankytojai

3771074
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
317
5793
3031

2 proc parama

mok pazymejimas

Penktokų išvyka į miesto biblioteką

Gegužės 13 dieną 5a klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja metodininke Aušra Mackevičiene ir bibliotekos vedėja Egle Ryčyte lankėsi miesto bibliotekoje. Mokiniams ekskursiją po biblioteką pravedė vaikų bibliotekos vedėja Nijolė Pakštienė. Mokiniai pabuvojo jaunimo erdvėje „Knygos kelias“, kur išgirdo visą knygų atsiradimo istoriją. Paskui bibliotekos darbuotojos Audronė Sinušaitė ir Jolanta Šilinskienė parodė lėlių spektaklį, kuriame zuikis ir ežiukas papasakojo apie knygų skaitymo naudą.

Penktokai, kurie dar nėra šios bibliotekos skaitytojai, užsiregistravo ir pasiėmė knygų. Paskui visi išėję į bibliotekos vidinį kiemelį ieškojo skaitančio berniuko skulptūros. Juk yra manoma, kad mažytė skulptūrėlė pildo tavo norus , kai paglostai jos galvelę.

Grįžę į mokyklą, mokiniai aptarė tai, ką matė, nes kitą savaitę rašys žinutę apie išvyką į miesto biblioteką.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos