Lankytojai

3770884
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
127
5603
2841

2 proc parama

mok pazymejimas

Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje veikia mokyklų bibliotekų informacinė sistema MOBIS

Elektroninis MOBIS katalogas – tai viešasis mokyklos bibliotekos katalogas, kuris suteikia galimybę bibliotekos skaitytojams: mokiniams, mokytojams ir kitiems mokyklos bendruomenės nariams atlikti paiešką bibliotekos kataloge, užsakyti dokumentą bei matyti savo skaitomas/pasiimtas knygas.

Mokyklos puslapyje paspaudus imobis.lt nuorodą (kairiame šone MOBIS debesis) galima rasti visas knygas esančias bibliotekoje. Naudojantis šia sistema galima užsisakyti knygas nuotoliniu būdu, be apsilankymo bibliotekoje. Bibliotekos darbuotojos gali atsakyti į norimus klausimus: ar pageidaujama knyga yra laisva ir ją galima pasiskolinti į namus, ar norima knyga yra bibliotekoje, kiek tokių knygos egzempliorių yra iš viso.

Informacija prisijungimui prie imobis sistemos

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos