Lankytojai

3770856
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
99
5575
2813

2 proc parama

mok pazymejimas

Rugilė Tamošiūnaitė – nacionalinės 7–8 klasių mokinių geografijos olimpiados aukso medalio laimėtoja

Balandžio 28–30 dieną Palangos senojoje gimnazijoje vyko XXXIV Lietuvos 9–12 klasių mokinių geografijos olimpiada. Olimpiados atidarymo ceremonijos metu bronzos, sidabro ir aukso medaliais buvo apdovanoti nacionalinės 7–8 klasių mokinių geografijos olimpiados finalinio turo nugalėtojai.

Balandžio 12 d. vykusios II nacionalinės 7–8 klasių mokinių geografijos olimpiados pirmajame atrankos ture dalyvavo net  880 mokiniai iš 54 Lietuvos savivaldybių (446 septintokai ir 434 aštuntokai), o į antrąjį turą pateko 179 septintų ir aštuntų klasių mokiniai. Iškilmingas medalių įteikimas – visada jaudinantis momentas, vainikuojantis ilgą pasiruošimo kelią ir labai svarbų pasiektą rezultatą. Labai džiugu, kad Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokinė Rugilė Tamošiūnaitė parodė geriausią rezultatą tarp olimpiadoje dalyvavusių Lietuvos septintokų, ir buvo apdovanota aukso medaliu. Mokinę olimpiadai ruošė geografijos mokytoja ekspertė Salvinija Vaičiūnienė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos