Lankytojai

3770903
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
146
5622
2860

2 proc parama

mok pazymejimas

Džiugi žinia iš Rumunijos

Po ilgo laukimo pagaliau atkeliavo džiugi žinia iš Rumunijos, kur 2b, 3a, 3b, 4a klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame dailės ir dailiųjų amatų konkurse „Rudens spalvos“. Šį konkursą organizavo Lipovos miesto rotušės vaikų klubas. Konkurse dalyvavo per 7500 jaunųjų kūrėjų iš Rumunijos, Bulgarijos, Indijos, Kinijos, Kroatijos, Moldavijos, Rusijos, Prancūzijos, Serbijos, Slovėnijos, Latvijos, Lietuvos, Turkijos ir Ukrainos.

Išdalinta daugiau nei 860 diplomų ir išleistas šio konkurso katalogas su pirmas vietas laimėjusiųjų dalyvių piešiniais ir rankdarbiais. Šiame kataloge yra Rugilės Banionytės tapybos darbas „Rudens spalvos“.

Rudeniniai piešiniai visada būna spalvingi. Juose atsispindi nuostabus gamtos spalvų žaismas. Tai buvo įamžinta ir mūsų mokyklos mokinių kūryboje. Juos puikiai įvertino rumunai ir mūsų mokyklos mokiniams skirtos net 5 prizinės vietos: Rugilei Banionytei (I vieta 7-10 metų amžiaus grupėje), Miglei Pralgauskaitei (II vieta 7-10 metų amžiaus grupėje), Tėjai Jackevičiūtei (II vieta 7-10 metų amžiaus grupėje), Armandui Tučkui (III vieta 7-10 metų amžiaus grupėje) ir Agotai Hokušaitei (III vieta 7-10 metų amžiaus grupėje). Mokytojoms Rasai Jasiulienei, Renatai Kašėtaitei, Audronei Nėjienei iš Rumunijos atkeliavo padėkos už puikius mokinių piešinius.

Dailės studijos kūrėjų įvertinti piešiniai kartu su viso pasaulio kūriniais bus eksponuojami tarptautinėje parodoje Rumunijoje, Lipovos mieste. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai garsina mūsų mokyklą ne tik respublikoje, bet ir už jos ribų.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos