Lankytojai

3846622
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
342
4059
17430

2 proc parama

mok pazymejimas

Erasmus+ projekto „STEM veiklų vystymas“. Veiklos skirtos krašto ir kultūros pažinimui

Vos prieš savaitę galvoje sukosi mintys: o kaip bus? Šiandien jau galime atsakyti sau: buvo gerai, tik per trumpai. Baigiamosios savaitės veiklos skirtos mūsų krašto ir kultūros pažinimui.

Skėmių Traktieriaus gaspadinė Marcelė papasakojo apie senąją Traktieriaus virtuvę, kaip ir kuo keliavo to meto žmonės ir kokie garbingi svečiai svečiavosi šioje vietoje. Visi kartu sukome cukraus liukrą ir pagal visas senovines tradicijas lipdėme ir puošėme savo meduolius. Dainomis, šokiais ir žaidimais gerą nuotaiką garantavo Baisogalos kultūros centro kapelija „Dainoriai“. Pasiklausę ir pabandę padainuoti lietuviškai, svečiai iš Kipro, Graikijos ir Lenkijos taip pat pristatė savo šalių liaudies dainas.

Veiduose matytas susikaupimas ir ašaros akyse išdavė, kad kiekvienam mūsų šalis yra brangiausia. Trakai ir Vilnius sužavėjo. Visi svečiai - tiek mokiniai, tiek mokytojai - lankėsi pirmą kartą Lietuvoje. Erasmus+ projekto veiklų savaitę mūsų mokykloje užbaigė direktorius Egidijus Dailidonis ir kiekvienam dalyviui įteikė pažymėjimą.

Daug šiltų apsikabinimų atsisveikinant iki kito susitikimo ir mokinės ištartas „Man patinka Erasmus!” įprasmina rūpestį, nerimą ir lengvą nuovargį. Ir vis tik verta!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos