Lankytojai

3771082
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
325
5801
3039

2 proc parama

mok pazymejimas

Erasmus+ projekto „STEM veiklų vystymas“. Turininga diena Šiauliuose

Pailsėję nuo kelionių ir pakankamai intensyvių veiklų pirmadienį, mokyklos svečiai antradienį praleido Šiauliuose.

STEAM Šiauliai centro direktorė supažindino su centro laboratorijų veiklomis ir nieko nelaukus įsitraukta į eksperimentus - lūpų balzamo gamybą. Pasirodo, moksliniai tyrinėjimai gali būti net labai smagūs ir aktyvūs: STEAM veiklas vainikavo išmanioji diskoteka.

Po pietų eksperimentus pakeitė lietuvių tradiciniai menai: Žaliūkų malūne svečiai ne tik supažindinti su kiaušinių marginimo tradicijomis, būdais, raštais, bet ir patys išbandė savo meninius gebėjimus margindami kiaušinius vašku.

Aplankyta unikali vieta – UNESCO saugomas Kryžių kalnas. O gamta pokštavo: netrūko saulės, tačiau ją dažnai keitė lietus ir sniegas, vėjas vertė iš kojų, tad kas beliko graikams ir kipriečiams? Tik juokauti, kad pasitaikė puiki proga patirti visus lietuviško klimato ypatumus.

stem_2d_9.jpg

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos