Lankytojai

3771058
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
301
5777
3015

2 proc parama

mok pazymejimas

Žemės dienos minėjimas

Kovo 18 dieną PUG minėjo Žemės dieną. Šiai šventei mažieji ruošėsi visą savaitę. Namuose kartu su tėveliais iš antrinių žaliavų vaikai konstravo įvairiausius vabaliukus ir kitus gyvūnus. Juos sukabinome lauko žaidimo aikštelėje. Sukonstruotas „Vabalų viešbutis“ lauks naujų gyventojų. Stebėsime, kas gi čia apsigyvens?

Kad Žemei būtų dar smagiau, mažieji iš gamtinių medžiagų dėliojo mandalą – Saulę. Kai tiek dirbdami sušalome – uždainavome dainą „Žemė“. Ir tikrai tikrai sušilome. Pridėjęs rankas prie širdutės, kiekvienas ugdytinis pasižadėjo niekados nebešiukšlinti. Net arbatą gėrėme iš puodelių, kuriuos vaikai atsinešė iš namų. Džiaugiamės, kad mažiausieji taip aktyviai dalyvavo Žemės dienos renginyje.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos