Lankytojai

3846581
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
301
4018
17389

2 proc parama

mok pazymejimas

Gražiniečiai – detektyvai. Lietuvybės simbolių paieška Radviliškyje

Visi Gražinos pagrindinės mokyklos 5–10 klasių mokiniai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną buvo tikri detektyvai. Šventinį rytą jie pradėjo atsakinėdami į istorinės viktorinos „Ką žinau apie Lietuvą?“ klausimus, o vėliau pagal pateiktas užuominas Radviliškio mieste ieškojo „užkoduotų“ objektų: paminklų, gatvių pavadinimų, užrašų, pastatų.

Atlikdami užduotis mokiniai pademonstravo komunikabilumą, loginį mąstymą, gebėjimą naudotis išmaniosiomis technologijomis, gerą orientaciją, istorijos ir literatūros žinias.

Beveik visus objektus-lietuvybės simbolius Radviliškyje surado puikiai įsijautę į detektyvų vaidmenis 7c klasės mokiniai.

Renginio sumanytoja etikos mokytoja ekspertė Ala Beliajeva džiaugėsi mokinių įsitraukimu į pasiūlytas veiklas, noru sužinoti kuo daugiau apie savo gimtąjį miestą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos