Lankytojai

3770898
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
141
5617
2855

2 proc parama

mok pazymejimas

Dalyvavimas moksleivių teisinių žinių konkurse „Temidė“

Skaitydami pagrindinį šalies įstatymą – LR Konstituciją, 9–10 klasių mokiniai susidomėjo 7 straipsniu „įstatymo nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės“. Tai paskatino mūsų mokyklos atstovus sudalyvauti moksleivių teisinių žinių konkurse „Temidė“.

Atsakydami į Policijos komisariato atstovų parengtus klausimus, 9 klasės mokiniai Gabrielė Dalangauskaitė, Aronas Stanionis, Tolvidas Krištapas ir 10 klasės mokiniai Aurimas Volkovas,  Merūnas Žukauskas nustebino organizatorius savo teisinėmis ir su policijos veikla susijusiomis žiniomis bei logika. Prizinę vietą užimti komandai pritruko tik 3 taškų. Komandos „Veritas“ narius ruošė pilietiškumo pagrindų mokytoja Ala Beliajeva.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos