Lankytojai

3770882
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
125
5601
2839

2 proc parama

mok pazymejimas

Pirmokėlių šventė „100 dienų mokyklos takeliu“

Vasario 22 d. mūsų mokyklos pirmokėliai šventė šventę „100 dienų mokyklos takeliu“ . Šimtąją dieną pasikeitė pamokų tvarkaraštis. Mokiniai integruotai mokėsi neįprastų dalykų, atliko įvairias užduotis, reikalaujančias ne tik žinių, bet ir išradingumo, linksmumo. Skambėjo nuotaikingos dainelės, kurios smagiai nuteikė Šimtadienio veikloms. 1a klasės mokinukai pasipuošė karūnomis, kurias puošė pačių vaikų įvairiais raštais ir spalvomis išmargintas skaičius šimtas. „Ateities spėjimo pamokoje“ 1 b klasės mokiniai pasigamino stebuklingus šimtadienio akinius ir pro juos pažvelgė į 2033-uosius metus, kai jie rinksis profesiją. Džiugu, kad ateityje užaugs mokytojų, policininkų, kirpėjų, gydytojų, veterinarų.

„Šimtamatikos“ pamokoje pirmokai kūrė ornamentą iš 100 skirtingų spalvų skrituliukų . Lietuvių kalbos pamoka buvo skirta Lietuvai. Išradingai ir sumaniai pirmokai turėjo užbaigti sakinius, skaitė eilėraščius ir rinko gražiausius žodžius Tėvynei. Sportuodami sudėjo ,,gyvą‘‘ 100. 1a ir 1b klasės mokiniai pasveikino vieni kitus su šia jiems gražia švente.

Pasibaigė nepaprasta diena, kuri patvirtino, kad per 100 dienų mokykloje pirmokai daug ko išmoko.

Mieli pirmokėliai, būkit smalsūs ir aktyvūs. Tegul kiekviena diena Jums bus įdomi, kupina atradimų ir smagių patirčių.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos