Lankytojai

3771054
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
297
5773
3011

2 proc parama

mok pazymejimas

Karybos pamokos Kauno muziejuose

Savo žiemos atostogas septintokai paįvairino išvyka į Kauną. 7b klasės mokiniai su auklėtoja Aušra Mackevičiene ir klubo Legenda nariai su istorijos mokytoja Laima Škėmiene lankėsi Karo muziejuje, kur dalyvavo nuotaikingoje edukacijoje „Pykšt pokšt: nuo lanko iki automato“ . Nors pavadinimas ir vaikiškas, tačiau pažintis su įvairių istorinių laikotarpių ginklais buvo rimtas ir nelengvas išbandymas. Reikėjo ir rankų miklumo, ir akies taiklumo, ir loginio mąstymo. Taip pat mokiniai apžiūrėjo ir labai įspūdingas muziejaus ekspozicijas, o labiausiai visų dėmesį patraukė S.Dariaus ir S.Girėno lėktuvo „Lituanica“ nuolaužos.

Nors ir lijo lietus, bet nuvykome prie naujo Kauno istorinio simbolio – įspūdingos skulptūros „Laisvės karys“, mokiniai gyvai pamatė Kauno pilį. 

 

Kauno IX forto muziejuje mokiniai dalyvavo edukacijoje „Jaunieji žvalgai“. Septintokai buvo suskirstyti į grupes, gavo žemėlapius , su kurių pagalba reikėjo atlikti žvalgybos užduotis ir atrasti teisingą išėjimą iš forto tunelių labirinto. Vėl naujos patirtys, naujos emocijos ir supratimas, kad veikimas komandoje ir draugiškumas yra didelė jėga.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos