Lankytojai

3771037
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
280
5756
2994

2 proc parama

mok pazymejimas

3–4 klasių „Žyniuko“ konkursas

Šių metų vasario 15 dieną Lizdeikos gimnazijoje vyko rajoninis „Žyniuko“ konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. „Žyniuko“ konkurse dalyvavo du mūsų mokyklos 4a klasės mokiniai: Agota Hokušaitė, Kernius Simonavičius ir vienas 3a klasės mokinys Matas Samulis.

Sėkmė lydėjo 4a klasės mokinę Agotą Hokušaitę, kuri ketvirtų klasių grupėje laimėjo III-ąją vietą, o trečių klasių grupėje 3a klasės mokinys Matas Samulis laimėjo I-ąją vietą. 

Ačiū mūsų mokyklos mokiniams, džiaugiamės jų sėkme!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos