Lankytojai

3770913
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
156
5632
2870

2 proc parama

mok pazymejimas

Konkursas „Vartok antibiotikus atsakingai“

8a ir 8c klasės mokiniai dalyvavo Higienos instituto kartu su apskričių antimikrobinio atsparumo valdymo grupėmis organizuotame moksleivių vaizdo klipų konkurse „Vartok antibiotikus atsakingai“. Šį konkursą rėmė Pasaulio sveikatos organizacija.

Konkurso „Vartok antibiotikus atsakingai“ tikslas – supažindinti moksleivius su Pasaulio supratimo apie antimikrobinį atsparumą savaite, taip pat prisidėti formuojant jų supratimą apie neracionalaus antibiotikų vartojimo pasekmes ir apie tai, kaip svarbu juos tinkamai vartoti.

8a klasės mokiniai Gabrielė Stiklioraitytė, Evelina Gotlibaitė ir Nojus Lekas, 8c mokinės Kamilė ir Aiva Maračkinaitės, Gabrielė Bielskytė ir Brigita Volkovaitė, paskatintos mokytojų Joanos Laurutienės ir Mildos Matonienės, kūrė vaizdo klipus iki 2 minučių.

Dažnai ir netinkamai vartojami antibiotikai lemia didėjantį antimikrobinį atsparumą visame pasaulyje. Todėl labai svarbu atkreipti jaunų žmonių dėmesį į šią problemą ir kuo anksčiau formuoti atsakingą požiūrį į minėtų vaistų vartojimą.

Mokiniai už dalyvavimą konkurse buvo apdovanoti Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanomis.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos