Lankytojai

3768344
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
301
3063
301

2 proc parama

mok pazymejimas

Prisimename, kodėl esame laisvi…

Ar prisimename, kodėl esame laisvi? Kodėl sausio 13-oji yra Laisvės gynėjų diena? Kodėl Lietuvos laisvę reikėjo ginti? 

Į šiuos klausimus atsakymų mokiniai ieškojo ir šių metų sausio 13-osios rytą pirmos pamokos metu.  Daug metų jau tradiciškai mokyklos bendruomenė prisijungia prie respublikinės pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija.…“ ir uždega atminimo žvakutes klasėse ant palangių.

Mokytojai dalijosi  savo prisiminimais apie šiuos tragiškus įvykius, su mokiniais žiūrėjo filmus, juos aptarė. Buvo prisimintos Sausio 13-osios kruvinų įvykių aukos, mokiniai jas pagerbė tylos minute.

Dailės mokytoja  A. Dilnikaitė penktokams pasiūlė savo emocijas apie laisvės gynėjų pergalę išreikšti piešiniuose. Mokinių darbeliais buvo papuoštas stendas-kompozicija Lietuvos valstybės gynėjams atminti. 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos