Lankytojai

3846671
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
391
4108
17479

2 proc parama

mok pazymejimas

Kalėdinis renginys „Pasitikime Kalėdas!”

alėdos – gražiausia žiemos šventė, apipinta stebuklais, šiluma, dovanomis. Prasmingai praleistas laikas, buvimas kartu, laukiant didžiojo stebuklo, padeda saugoti tradicijas, bendravimą, dalintis šiluma artimui, draugams.

Gruodžio 20–21 vakarais pradinių klasių mokinių tėveliai buvo maloniai pakviesti į Gražinos pagrindinės mokyklos kiemą pabūti kartu kalėdiniame renginyje „Pasitikime Kalėdas!”.

Į renginį tėveliai atėjo gerai nusiteikę, šypsodamiesi, atsinešė kvapnios žolelių arbatos. Mokytojos pasirūpino gardžiais imbieriniais sausainiais. Kaip gražu buvo žiūrėti į mokinius – mažuosius nykštukus, rankose laikančius žibintus, kurių šviesa suteikė neapsakomo jaukumo.

Tiek pirmadienį, tiek antradienį šventę pradėjo mokyklos direktorius E. Dailidonis, kuris džiaugėsi visais susirinkusiais ir visiems linkėjo gražiausių švenčių. Renginyje skambėjo kalėdinės giesmės ir dainos, kurias dainavo visi - nuo pirmoko iki ketvirtoko. Šokio mokytojas siautulingai patrypti pakvietė ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius. Šventę pabaigė mokyklos pavaduotoja ugdymui D. Sedelskienė, kuri saldžiais gardėsiais apdovanojo mokytojus, mokytojo padėjėjus ir, žinoma, vaikus.

Kaip smagu buvo tokioje bendrystėje pajusti artėjančių švenčių dvasią! Ir nors šaltukas bandė „kąsti” nosytes bei kojytes, viduje buvo šilta ir gera. Manome, kad visi kalėdinio renginio dalyviai bei žiūrovai išgyveno daug smagių ir teigiamų emocijų. Tikime, kad mums pavyko ne tik mokyklos kieme, bet ir širdyse sukurti kalėdinę nuotaiką.

kal_ren_6.jpg

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos