Lankytojai

3770984
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
227
5703
2941

2 proc parama

mok pazymejimas

Dalyvavimas respublikiniame festivalyje

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos klubo ,,Tolerancija” nariai ir jų vadovė Ala Beliajeva dalyvavo respublikiniame nuotoliniame festivalyje „Kultūrų ratas“ ir pristatė savo projektą „Tradicinės arbatos gėrimo ceremonijos“.

Šiam projektui buvo ilgai ruošiamasi. Dalyviai kalbino ekspertus, rinko informacinę medžiagą, priemones, drabužius, rengė scenarijus, vaidino, filmavo, montavo vaizdinę medžiagą. Sukurtame filme parodytos arbatos gėrimo ceremonijos pagal Lietuvos, Rusijos, Japonijos, anglų ir totorių tradicijas.

Susipažinę su penkių šalių arbatos gėrimo tradicijomis ir sudalyvavę ceremonijose, mokiniai suprato, kad skiriasi arbatų skoniai ir kvapai, vaišės, indai, įrankiai, bet bendravimas prie arbatos puodelio visose šalyse nuo senų laikų išlieka nuoširdus, atviras, vienijantis ir pagarbus.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos