Lankytojai

3846642
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
362
4079
17450

2 proc parama

mok pazymejimas

Tolerancijos miestas

Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje dygo ir išdygo Tolerancijos miestas. Nėra čia nei maršrutinių autobusų, nei miesto mero, nėra riboženklių ar vėliavų... Užtai galima pamatyti pastatų maketų, žaislinių namelių, suvenyrinių lėkščių ir piešinių su įvairių šalių pastatų vaizdais.

Visa mokyklos bendruomenė kviečiama apsilankyti mieste ir pajusti jo daugiatautę dvasią. Akciją organizavo klubo ,,Tolerancija” nariai ir jų vadovė Ala Beliajeva. Savo kūriniais miestą papildė mokytojai Aušra Dilnikaitė, Audronė Nejienė ir Sigitas Laurutis, mokyklos darbuotoja Nona Redka, 4a klasės mokiniai. Smagu matyti kasdien augantį miestą. Ar tu jau jį aplankei?

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos