Lankytojai

3846636
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
356
4073
17444

2 proc parama

mok pazymejimas

Profesinės karjeros diena dešimtokams

Baigiasi mokslo metai, o dešimtokams jie mūsų mokykloje yra paskutiniai. Dešimtokai stoja ties pasirinkimo riba: toliau tęsti mokslus gimnazijoje ar pasirinkti mokytis profesijos dalykų. Profesijų pasirinkimas didelis, mokyklų, siūlančių mokytis, taip pat daug. Kaip nesuklysti ir pasirinkti geriausią?

Pirmadienį dešimtokai su savo auklėtoja Laima Škėmienė ir karjeros ugdymo specialiste Audrone Steponavičiene vyko į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą. Čia mokiniai susitiko su įvairių profesijų mokytojais, susipažino su siūlomomis profesijomis, galėjo įvertinti mokymosi, gyvenimo ir poilsio sąlygas šioje mokykloje.

Dešimtokai susitiko su čia besimokančiais buvusiais mūsų mokyklos mokiniais, galėjo iš jų sužinoti apie mokymosi sąlygas, kokias jie pasirinko profesijas.

Ne visi dešimtokai yra apsisprendę, kokiu keliu jie pasuks, bet informacija apie šiandienai aktualias profesijas tikrai buvo naudinga.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos