Lankytojai

3770844
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
87
5563
2801

2 proc parama

mok pazymejimas

Projekto Erasmus +KA 1 mokymai Ispanijoje

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokytojos Audronė Dailidonienė, Joana Laurutienė, Rasa Jasiulienė, Laima Škėmienė ir Gina Jacynienė kartu su kolegomis iš Marijampolės ir Kroatijos dalyvauja Erasmus +KA1 (mobilumas mokymosi tikslais) projekto 5 - ių dienų mokymuose „Digital mobility training“. Mokymų tema – „Flipped Classroom“ („Apverstos klasės metodas“). Mokymai vyksta El Rompido mieste (Andaluzijos regionas) Ispanijoje.

Mokymosi proceso organizavimo metodas „Flipped Clasroom“ tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje plačiau taikomas jau keletą metų. Pats trumpiausias šio metodo apibūdinimas būtų toks: tradicinėje klasėje mokiniai pamokoje susipažįsta su nauja tema, o namie ją įtvirtina; atvirkštinėje klasėje mokiniai susipažįsta su nauja tema, o pamokos metu klasėje ją įtvirtina.

Pirmąją dieną, įžanginę dieną, lektorė Laura pristatė visos savaitės darbotvarkę supažindino su mokymų medžiaga, darbo specifika, metodais, taip pat buvo organizuota ekskursija po El Rompido miestelį, supažindinta su istorija, kultūra, papročiais.

Antrąją dieną vyko darbas grupėse, kūrėme „Atvirkštinę pamoką“ tema „Kuršių nerija“, bendradarbiavome su kolegomis iš Marijampolės „Ryto“ pagrindinės mokyklos ir Kroatijos.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos