Lankytojai

3770848
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
91
5567
2805

2 proc parama

mok pazymejimas

5–10 klasių mokinių projektas „Matematika praktiškai“

Nuotolinis mokymas pakoregavo visą mokymosi procesą, tačiau pagrindinis dalykas – sužinoti, išmokti, pritaikyti – išliko. Kovo mėnesį mokykloje  vyko  5-10 klasių mokinių  projektas  ,,Matematika praktiškai“, kuriame mokiniai pamokose įgytas žinias taikė praktinėje veikloje.

Projekto tikslai:  ugdyti mokinių savarankiškumą, pasitikėjimą savo jėgomis; mokyti įgytas teorines žinias  taikyti praktinėje veikloje; skatinti mokinių  kūrybiškumą, domėjimąsi matematika; ugdyti kritinį mąstymą.

Bendradarbiaudami su matematikos  dalyko mokytojais mokiniai  savarankiškai atliko kūrybines, praktines užduotis. 5a klasės mokiniai susipažinę su matais ir matavimo įrankiais pastarųjų ieškojo namų aplinkoje, 5b klasės mokiniai buvo paskatinti stebėti ir vertinti pasaulį geometriniu požiūriu: aplinkoje atrasti  kampus, atpažinti jų rūšį.

Šeštokai naudodami „Word“ įterpimo įrankį  įtvirtino žinias apie koordinačių sistemą. Aštuntos  klasės mokiniai matavo apskritų daiktų apskritimo ilgį ir skersmenį, įsitikino, kad nepriklausomai nuo daikto dydžio apskritimo ilgio ir skersmens santykis ≈ 3  (t.y. π≈ 3,14). Dešimtokai savo aplinkoje ieškoje daiktų, panašių į erdvinius kūnus.

Projekto organizatoriai: matematikos mokytojos Dijana Krivickienė, Daiva Kareckaitė, Loreta Pranevičienė .

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos