Lankytojai

3768393
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
350
3112
350

2 proc parama

mok pazymejimas

Sporto salės atidarymas

Pirmadienis Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje buvo išties įspūdingas. Duris pravėrė atnaujinta mokyklos sporto salė. Gerbiamas LR seimo narys Antanas Čepononis , Laisvūnas Vaičiūnas, Nina Kavaliauskienė ir Egidijus Dailidonis, tai žmonės, kurie  inicijavo, organizavo ir buvo atsakingi už vykdomuosius darbus,  iškilmingai perkirpo simbolinę atidarymo  juostelę.

Įžengę į  sporto salę dalyvavusieji svečiai, mokiniai, mokyklos administracija, fizinio ugdymo mokytojai stebėjosi  sporto salės naujumu, dideliais pokyčiais. Seimo narys A. Čepononis papasakojo, kodėl buvo nuspręsta renovuoti mūsų mokyklos salę bei kaip prasidėjo sporto salės atnaujinimo istorija. Žodį tarė ir buvęs mokyklos direktorius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas L. Vaičiūnas, patirtimi pasidalino pavaduotoja N. Kavaliauskienė  bei naujasis mokyklos vadovas E. Dailidonis ir kiti.

Ši atidarymo ceremonija- tai nepaprasta dovana ne tik fizinio ugdymo mokytojams, bet svarbiausia mokiniams, kuriems bus be galo smagu aktyviai laiką leisti jau renovuotoje mokyklos sporto salėje, nes fizinis aktyvumas yra labai svarbus dalykas ugdant ne tik talentingus sportininkus, bet ir gerinant sveikatą bei fizinę ištvermę. 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos