Lankytojai

3846635
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
355
4072
17443

2 proc parama

mok pazymejimas

Fotografija ir aš

2021 m. vasario 12 dieną švenčiami Kinų naujieji metai. Kiekvienas žmogus per Naujuosius apmąsto, ko jis per metus pasiekė, išmoko ir kaip užaugo. Būtent – užaugo! Ta proga mūsų mokykloje buvo suorganizuotas dar vienas protmūšis „Fotografija ir aš”. Mokytojai iš anksto buvo atlikę namų darbus – atsiuntę po vieną vaikystės nuotrauką ir įdomesnį faktą apie save, kurio nežinotų kolektyvo nariai.

Na ir įtempta kova užvirė! Iš pradžių dalyviai pasitikrino žinias apie fotografiją, po to spėliojo, kuris gi jų kolega žvelgia iš nuotraukos. O kiek dar netikėtų ir įdomių faktų sužinojo vieni apie kitus!

Maloniai pabendravę, pasigaminę vitamino C, išsiaiškinę nugalėtojus, skubėsim pasitikti ir paminėti Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos