Lankytojai

3846694
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
414
4131
17502

2 proc parama

mok pazymejimas

4a klasės lietuvių kalbos pamoka mokyklos bibliotekoje

Lapkričio 25d. mokyklos bibliotekoje 4a klasė dalyvavo neįprastoje lietuvių kalbos pamokoje, kurią vedė mokytoja L.Dikavičienė ir bibliotekos vedėja E. Ryšytė. Pamokos metu mokiniai buvo supažindinti su nepaprastai įdomia vaikų rašytoja Neringa Vaitkute, kurios tekstai išsiskiria itin vaizdinga, sklandžia kalba, ryškiais veikėjų charakteriais bei staigmenų ir nuotykių kupinais siužetais. Visa tai ji atskleidžia knygoje „Klampynių kronikos“, o vaizduotę dar labiau sužadina smagios dailininkės Monikos Mitkutės iliustracijos.

Bibliotekos vedėja mokiniams papasakojo ne tik apie šios knygos autorę, bet ir paminėjo, kad iliustratorius taip pat užima svarbų vaidmenį perteikiant knygos turinį. Klasės auklėtoja klausytojams pristatė N. Vaitkutės „Klampynių kronikos“ vaizdo įrašą, kuriame mergaitė Smiltė aptaria šios knygos veikėjus, ištraukas ir nusprendžia padovanoti šią knygą savo mokyklos bibliotekai. Sužavėti šios idėjos ketvirtokai kartu su mokytoja, taip pat kaip ir Smiltė, padovanojo mūsų mokyklos bibliotekai šią nuostabią knygą, tad nieko nelaukę visi jaukiai susėdo pasiklausyti pasakojimo ištraukos „Žaltvykslė. Lapkritis“, kurią skaitė bibliotekos vedėja, o vaikai įdėmiai klausėsi, ir vėliau visi kartu aptarė.

Pamoka kitokioje aplinkoje, žinoma, vaikams labai patiko, nes visiems norisi paįvairinti ne tik laisvalaikį, bet ir pamokas, o taip pat leido suprasti, kad ne tik skaitymas yra be galo maloni veikla, bet ir skaitomo kūrinio klausymasis, nes tada vaikai gali pasijusti tarsi apgaubti namų šilumos ir atrasti iš senolės lūpų aidinčios pasakos pasaulį...Skaitykim, klausykim, svajokim!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos