Lankytojai

3771025
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
268
5744
2982

2 proc parama

mok pazymejimas

1b klasės mokinių išvyka

Spalio 23 dieną 1b klasės mokiniai dalyvavo išvykoje „Mano miesto praeities ir dabarties takeliais...“. Mokiniai keliavo apžiūrinėdami miesto vietas ir paminklus. Kelionė prasidėjo nuo Radviliškio senamiesčio. Atkreipėme dėmesį į laiko nuvargintus ir atstatytus senuosius miesto namus. Sustojome prie pirmosios Radviliškio miesto mokyklos, kuri vėliau buvo perorganizuota į muzikos mokyklą. Vaikams ji pasirodė labai maža, bet įdomios išvaizdos ir architektūros. Eidami radome ir dar panašaus tipo statinių. Aplankėme paminklą vagoną, kuris primena 1941m.masinį žmonių trėmimą į Sibirą.

Toliau nukeliavome į Radviliškio geležinkelio stotį, kuriai jau virš 100 metų. Tai skaudi išvykimo ir grįžimo vieta buvusiems tremtiniams, bet šia stotimi naudojasi ir dabarties miesto gyventojai. Apžiūrėję geležinkelį ir naujuosius traukinius pasukome prie įspūdingo senojo garvežio- miesto paminklo, kuris buvo pastatytas 2004 metais, kai mūsų vaikučiai dar nebuvo gimę. Aptarėme, kokiu greičiu tas garvežys važiuodavo, kuo buvo varomas. Pasukome į dar vieną įdomią geležinkelio vietą- tiltą per geležinkelio bėgius. Išsiaiškinome jo svarbą, pasigrožėjome vaizdu. Toliau keliavome į miesto centrą. Apžiūrėjome pergalės deivės „Nikė“ paminklą lietuvių kovoms atminti. Po to nuėjome prie Švenčiausios Mergelės Marijos gimimo bažnyčios. Mokiniai stengėsi įsidėmėti ilgą bažnyčios pavadinimą, atkreipė dėmesį į gerai matomus varpus, nuostabią senąją varpinę. Pastovėję prie dar vieno paminklo skirto skaudžiam gyventojų trėmimui prisiminti, grįžome į mokyklą. Prisiminėme, kas labiausiai įstrigo į atmintį, aptarėme, ką naujo sužinojo mokiniai.

reg maz did0001 reg maz did0002 reg maz did0003 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos