Lankytojai

3770873
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
116
5592
2830

2 proc parama

mok pazymejimas

Viešnagė pas žolininkę Jadvygą Balvočiūtę

Klubo „Tolerancija” nariai kartu su Radviliškio ir Šiaulių rusų kultūros centrų bei aklųjų ir silpnaregių sąjungos nariais apsilankė pas žolininkę Jadvygą Balvočiūtę. Paskaita apie vaistažoles prie arbatos puodelio, susipažinimas su ekologiniu ūkiu dar kartą paskatino visus dalyvius susimąstyti apie sveikatą, apie žmonių ryšį su gamta ir prisiimti nebylų įsipareigojimą tausoti ir saugoti mūsų šalies kraštovaizdį.   

Ši išvyka ir edukacija organizuotos skatinant bendruomenės domėtis vaistiniais augalais. Renginio dalyviai kalbėjo apie habilituotos biologijos mokslų daktarės, žolininkės Eugenijos Šimkūnaitės gyvenimo darbus. Kaip žinia, 2020-ieji metai yra paskelbti šios garsiausios šalies žolininkės metais.

zolinike0001  zolinike0002  zolinike0003 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos