Lankytojai

3846575
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
295
4012
17383

2 proc parama

mok pazymejimas

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“ 2020

Jau septynioliktą kartą rudens pradžioje Lietuvoje startuoja nacionalinio mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginiai.

Šiemet viename iš jų dalyvavo ir Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 2a, 3a, 4a klasių mokiniai. Rugsėjo 15 d. mokykloje apsilankė Šiaulių Didždvario gimnazijos mokytojos Virginija Savickaitė, Rima Vaičiukienė ir Julija Muningienė, kurios pravedė praktinius užsiėmimus pradinukams. Vaikai kartu su mokytojomis ieškojo atsakymų į klausimus: Kas bendro tarp lęšių akims ir gelinio gaiviklio? Iš ko pasigaminti ikrus? Kaip rasti kūno svorio centrą? Visi mokiniai tapo tyrėjais: matavo, maišė, stebėjo, uostė, ragavo įvairias medžiagas, dalyvavo linksmoje viktorinoje. Taip jie susipažino su įdomiosios chemijos, fizikos praktikos darbais.

 

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“ atnešė visiems naujų žinių, atradimų, įspūdžių, įdomios patirties. Tai išskirtinė proga iš arti susipažinti su mokslo pasauliu, įvairių sričių mokslo atradimais ir patiems išbandyti tyrėjo darbą. Džiaugiamės ir dėkojame festivalio organizatoriams už mūsų mokyklos įtraukimą į renginio partnerių sąrašą. Tikimės dalyvauti ir kituose mokslo festivalio renginiuose.  

erdvidi0001 erdvidi0002 erdvidi0003 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos