Lankytojai

3846545
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
265
3982
17353

2 proc parama

mok pazymejimas

Labas!

Labas sugrįžusiems, labas pirmąsyk apsilankiusiems! Labas su šypsena ir tyliai labas, labas gyvai ir labas virtualiai!

Gražinos pagrindinė mokykla pasirinko paprastą, bet jaukų žodį kaip šios Rugsėjo 1-osios leitmotyvą, norėdama tiesiog gyvai pasisveikinti su taip išsiilgtais bendruomenės nariais. Saikingas šurmuliukas, kiek sutrikę veidai – visiems aplinkybės labai naujos, tačiau į mokyklos kiemą šnekučiuodamiesi ramiai nurodytais srautais rinkosi mokiniai.

Pasakytas sveikinimo žodis, sutikti pirmokai, pasidžiaugta dešimtokais, atskiras dėmesys pradinukams ir savas laikas pagrindinės grandies klasėms – niekas neliko nepastebėtas, niekas nepamiršta. Ir kaukės nedrumstė nuotaikos – juk smagu pasilyginti su klasės draugu, kieno įdomesnė. Pirmoji pamoka klasėse ir ne vieno mokinio tyliai atsidusta – koks smagus visgi gyvas bendravimas!

Net dangus, tarsi susigėdęs paskutinių ašaringų vasaros dienų, dovanojo puikų saulėtą rytą ir nuotaiką. Belieka palinkėti: tegul visus metus ir skamba gyvas, žmogiškas LABAS!

Daugiau nuotraukų

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos